Výsledky vyhledávání pro: Drinkcentrum.cz


Drinkcentrum.cz je internetový obchod, který má ve své nabídce následující produkty. Zobrazujeme Vám kompletní sortiment alkoholickcýh nápojů od internetováho obchodu Drinkcentrum.cz

Recenze Drinkcentrum.cz

Obchod Drinkcentrum.cz má ve své nabídce více než 2176 alkoholických nápojů. V sortimentu naleznete nápoje jako Rum, Whisky, Gin, Víno, Pivo a spoustu dalšího značkového alkoholu. Internetový obchod Drinkcentrum.cz nabízí spoustu slev, dopravu zdarma a většinu produktů mají skladem!

Počet výsledků: 2176


(holá láhev) 25,0% 1,0 l

Campari Bitter je alkoholický aperitiv vyráběn na bázi vylouhování hořkých bylin, aromatických rostlin a ovoce v alkoholu a vodě. Hlavní znaky: typická zářivě-červená barva, charakteristická lahodná hořká chuť. Podávání:...

Cena od 421 Kč

Aperol 11% 0,7L (holá láhev)

Aperol je alkoholický nápoj vstupující mezi kořeněné bittery. Má oranžovočervené barvu s ovocnou lehkou hořkou chutí. Vyrábí se z hořce, rebarbory, výtažků z pomerančů, aromatických bylin a barviv. Aperol je Italský...

Cena od 293 Kč


Rum je jedním z nejvšestrannějších destilátů, které si můžete vychutnat. Od bílého rumu po extra starý, sledujeme stovky různých stylů z celého světa.

Rum se obvykle fermentuje a destiluje z melasy (vedlejší produkt cukrové třtiny) nebo přímo ze šťáv cukrové třtiny. Mezi oblíbené výrobní země patří Dominikánská republika, Jamajka, Barbados, Trinidad a Tobago a pro takové národy tvoří rum velkou část jejich kultury, protože ho lidé pijí v koktejlech a také jako „tajnou“ přísadu při vaření. Představte si Pina Coladu a Jerk Chicken...prostě vynikající.

Bílý rum si zachovává průhlednost, protože se plní do lahví ihned po destilaci, zatímco tmavé rumy získávají svou barvu a chuť procesem zrání. Obecné pravidlo pro rum...čím je tmavší, tím je starší a vyzrálejší.

Rum si můžete vychutnat buď samotný, s ledem, v koktejlu, ve Vašem oblíbeném drinku nebo v jídle. Ať už vás baví jakýkoli způsob, užívejte si prosím zodpovědně.